Po Rampage s The Rockem nebudeme muset dlouho čekat na další bláznivou kino jízdu. Statham mu, zdá se, velmi poctivě sekunduje, a tak tu máme první pohled na očekávaný blockbuster The Meg. V něm uvidíme jednak terorizující momenty jako na začátku traileru, ale očividně také nesmírně zábavné akční pasáže.

 

Děj snímku bude čerpat z knižní předlohy Stevea Altena z roku 1997. Mariánský příkop v sobě skrývá mořské tvory, jaké si umí obyčejný smrtelník asi jen těžko představit. Mezi nimi se však nachází i obrovské monstrum, které se rozhodne nadělat Stathamovi a jeho skupině odvážlivců nemalé problémy.

 

Statham není The Rock, ale i tak očekáváme bláznivou adrenalinovou nálož. Jessica McNamee, Li Bingbing, Winston Chao, Ruby Rose, Rainn Wilson, Cliff Curtis či Robert Taylor.

 

O režii filmu se postará Jon Turteltaub (Last Vegas) a scénář má na starosti Dean Georgaris. Premiéra akčního filmu The Meg je plánována na 10. srpna 2018. Jak se vám film zatím z traileru zamlouvá? 

 

 

Jason Statham bojuje proti Megalodonovi. Gigantický žralok terorizuje plážové městečko a krom zděšení nabídne i mnoho zábavy

Ohodnoť článek
27
Zdroj: comingsoon.net