Vybrali jsme

Netflix vybral 10 nejstrašidelnějších a nejnechutnějších filmů, které jeho diváci nedokázali dokoukat do konce

Nacházejí se mezi nimi jak kvalitní, tak i méně dobré horory, které však oplývají morbidními scénami.

20. březen 2018, 15:47
zdroj: Netflix
20. březen 2018, 15:47

Netflix si nechal udělat zajímavý průzkum. Díky němu víme, jaké horory na streamovací síti lidé nejsou schopni dokoukat.

 

A jak na to přišli? Shromáždili údaje všech diváků, kteří hororové snímky vypnuli, přičemž z nich viděli už 70 %. Viděli tak dvě třetiny filmu, přičemž se nepochybně dočkali i různých hrůzostrašných či nechutných scén, ale závěr už prostě nezvládli.

 

Samozřejmě, údaje nejsou přesné. Nepochybně se našla řada diváků nucených Netflix vypnout, zapnout sport, protože přišel manžel, respektive jít se věnovat jiným věcem. Některé zdroje však říkají, že se v úvahu braly jen filmy, které si už následně diváci nikdy nezapnuli, a tedy je nedokoukali.

 

Bez pořadí tu tedy máme 10 hororů na Netflixu a jejich schopnost odpudit či vystrašit diváky natolik, že je nedokáží dokoukat. Které z nich jste viděli? Zdají se vám až tak děsivé nebo nechutné?

 

Cabin Fever (Cabin Fever, 2016)

Klasika Eliho Rotha dostala remake a zda se podařil více než původní verze je na vás. Nová verze krade pár známých scén, ale přidává i něco navíc.

 

Co se děje týče, poznáme partu studentů na výletě v opuštěné chatce hluboko v lese. Tam budou mít co dočinění s maso požírající virem.

 

 

2. V zajetí démonů (The Conjuring, 2013)

Každý hororový fanoušek zná manžele Warrenovy a také jejich historky, ať už ty vymyšlené nebo ty založené na skutečných událostech.

 

Právě The Conjuring, jakož i jeho pokračování, vsadili na reálné události. Samozřejmě, pořádně je okořenili, ale to neznamená, že udělali špatně. Oba díly jsou skvělé a pokud máte tento žánr rádi, jednoznačně si je zhlédněte.

 

Diváci je nedokoukali spíše ze strachu a zděšení než z odporných scén. Až tak děsivé to však rozhodně není.

 

 

3. Intimní tajemství (Teeth, 2007)

Noční můra všech mužů a vlastně i žen. Vždyť která z vás by chtěla odhánět chlapy, přičemž je stále panna? Přesně to je příběh středoškolačky, které si před znásilněním vyvinula speciální obranná schopnost.

 

Ve vagíně jí totiž narostly ostré zuby a vy už velmi dobře víte, co za scény z toho vyplývá. A přitom ani nejde o nějaký festival nevkusu a trapnosti. Film je fajn, akorát příšerně nechutný.

 

 

4. Lidská stonožka 2 (The Human Centipede 2, 2011)

Všichni snad znáte příběh o narušeném chirurgovi a jeho snu spojit všechny lidi dohromady. Samozřejmě, ústy a análním otvorem. Lidská stonožka je trilogie a očividně právě druhá část je nejvíce nechutná (nebo jen jednotka a trojka nejsou dostupné na Netflixu).

 

Vzhledem k ději snímku zcela chápeme, proč jej tolik lidí nedokoukalo.

 

 

5. Nicota (The Void, 2016)

Hororové béčko s originálním vizuálem a poutavými trailery vypráví o nočních návštěvnících opuštěné nemocnice v Kanadě. Tam je postihne smrt, strach a nadpřirozené jevy. Nechybí monstra, spousta krve a tekoucího hnisu. Pokud tyto věci máš rád, víš, co si máš dnes večer pustit.

 

 

6. México Barbaro (2014)

Jde o 8 povídkových příběhů od 8 režisérů snažících se vnést do nich něco ze své tvorby. Uvidíte trolly, zombíky či démony, ale snímek bůhvíjaké hodnocení nemá. Diváky tedy spíše odradily gore scény. Těch je údajně až příliš mnoho a jsou přehnaně nechutné.

 

 

7. Piraňa 3D (Piranha 3-D, 2010)

Ideální krvavá zábava pro všechny. Diváci ji mohli utnout buď kvůli množství krve, místy záchodovému humoru či nahotě. V každém případě, Piraňa své kvality má.

 

 

8. Raw (2016)

Justine pochází z vegetariánské rodiny. Na veterinární školu se tedy těší. Nicméně, právě tam se setkává se syrovým masem a zjišťuje, co se v ní nachází. Nejde o nic hezkého, což si uvědomili jak diváci Netflix, tak návštěvníci festivalů.

 

Právě odtud chodily zprávy o enormně nechutném filmu, který mnozí nedokoukali a předčasně odešli ze sálů, respektive je museli uklidňovat záchranáři. Nakonec se ukázalo, že to bylo velmi přehnané, protože ve skutečnosti Raw až tak nechutný nebyl.

 

V každém případě jde o kvalitní film. Pokud vám tedy nevadí odporné scény, dejte mu šanci.

 

 

9. Jeruzalem (2016)

Přiznám se, osobně jsem ještě o Jeruzalemu neslyšel, ale nevypadá vůbec špatně. Recenze nás od tohoto hororu spíše odrazují, ale vy sami se musíte rozhodnout, zda stojí za váš čas. Děj vypráví o dvou mladých dívkách na dovolené v Jeruzalémě.

 

Právě tam se však probudí biblická apokalypsa, na ulicích se objeví zombie, démoni a podobně.

 

 

10. Carnage Park (2016)

Rotten hlásí případ podprůměrného béčka. Zdá se však, že tvůrci našli způsob jak upoutat, a to hlavně děsivými scénami. Děj vypráví o partičce zločinců.

 

Přepadení jim nevyjde podle představ a po útěku skončí v Carnage Parku, kde si je podává šílený sniper.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Zobrazit 9 komentářů
Diskuse
Diskuse je jen pro přihlášené
9 komentářů
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Tomáš Juracska20. březen 2018, 17:43

Skôr by som povedal že sú take zle tie filmy že ich nedopozerali a nemali záujem sa k ním vrátiť a nie že by boli take strasidelne

3 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Andrew20. březen 2018, 20:03

Povedzme si na rovinu, z tejto 10ky filmov je kvalitovo najlepší a najstrašidelnejší naozaj len Conjuring. Včera som si pozrel napríklad Mexico Barbaro a na rovinu poviem, že väčšiu hlúposť som naozaj ešte nevidel. Poviedka o kovbojoch v strašidelnom dome bola super, príbeh o kanibalovi bol naozaj odporne nechutný no a tá časť, kde nejaký lesný troll uniesol a znásilnil mladú holku priviazanú o strom pričom si jej rukou sám masturboval a neviem čo všetko ... zabite ma, prosím. Tvorca práve tejto poviedky o trollovi musel fičať na kvalitných psychotropných látkach. Reálne ... keď sa pozriem na zvyšok filmov zo zoznamu (Conjuring samozrejme nerátam), tak musím súhlasiť s komentárom od kolegu Tomáša, že ľudia tie filmy jednoducho nedopozerali naozaj určite len preto, lebo boli doslova zlé a nekvalitné.

1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Hans Žáček22. březen 2018, 8:54

Řekl bych že to diváci nedokoukali jenom z toho důvodu, že si uvědomili jakou kok*tinu si to vlastně pustili. Jediný horor, který je z tohoto výčtu filmů dobrý a stojí za to ho vidět je Conjuring. A to se nedokoukají většinou jen ženské :D.

1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Patrik Baláži25. březen 2018, 20:15

Srbský film nikde... Takéto filmy pozerám s mamou každú nedeľu

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Larry Underwood21. březen 2018, 21:54

Ani jeden z výše uvedených klenotů není ke zkouknutí na Netflixu v ČR. A plácat na ně GB z uloz.to? Asi ne :-)

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Václav Imrich21. březen 2018, 21:34

DĚTSKÁ HRA NEBO ZÁHADA BLAIRE WITCH A JEZERO SMRTI PRO MĚ JSOU TOHLE NEJHORŠÍ HORORY

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Petr B-arte21. březen 2018, 21:07

Bohužel tu není ten NEJ NEJ nejnechutnější...... Film, kvůli kterému chtěj srby v EU jen zvrhlí sedláci z německa... Ti kteři jej dokoukali do konce by měli být na vždy zavření v ústavu pro duševně choré. SRBSKÝ FILM. Znáte ho?!

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Pavel Mocný22. březen 2018, 4:09

Musím se přiznat, že srbský film jsem viděl pouze dvakrát. Salo a 120 dní sodomy jsme však viděl 4x. Nesmíte to brát tak vážně. Je to film, citlivko.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Jaří21. březen 2018, 19:35

Vše přebíjí jakýkoliv díl Babicových dobrot...

-1 Odpovědět · Nahlásit