Jak už jistě víte, loňský hororový hit jménem It dostane pokračování, které ponese název It: Chapter Two a jeho příběh se bude odehrávat 27 let po událostech z prvního filmu. Dětské herce z Losers' Club tak nahradí už dospělí herci, i když se mluví o tom, že mladíky bychom měli vidět v několika flashbacích.

 

Bohužel kromě Billa Skarsgårda, který si zopakuje roli děsivého klauna Pennywisea, nemáme zatím potvrzené žádné jiné dospělé herce. To by se ale mohlo změnit v nejbližších měsících, protože začátek produkce se podle nejnovějších zpráv už pomaličku blíží.

 

Pokračování hororu It s děsivým Pennywisem se začne natáčet už v létě

 

I když se původně říkalo, že by první klapka mohla padnout už v březnu 2018, podle webu Omega Underground je start natáčení v Torontu předběžně naplánován na 18. června, takže hotovo by mohlo být někdy v průběhu října či listopadu.

 

Na režisérskou židli se opět posadí Andy Muschietti a za scénářem stojí Gary Dauberman (Annabelle, Annabelle: Creation). Pokračování It bychom měli v našich kinech vidět 5. září 2019. Pro další informace klikejte sem. Těšíte se na dvojku?

 

Pokračování hororu It s děsivým Pennywisem se začne natáčet už v létě

Čo hovoríte na It z minulého roka?
Super, nesmierne som si to užil/a
133 hlasů
Malo to svoje muchy, ale bavil/a som sa
61 hlasů
Skôr priemer
16 hlasů
Slabé až otrasné
7 hlasů
Ohodnoť článek
10
Zdroj: screenrant.com