Filmy - Novinky

Sacha Baron Cohen točí další tajný film, kde si z lidí dělá srandu. Terčem jeho vtipů se údajně stal i O. J. Simpson

Po úspěchu Borata už Bruno tolik nezaujal, ale po letech se Cohen vrací k tajným komediím.

13. únor 2018, 9:07
zdroj: Sony
13. únor 2018, 9:07

Grimsby byla skvělá komedie. Neznám nikoho, kdo by se u ní nebavil (dosud nechápu, jak na tu roli mohl Mark Strong kývnout), i když chápu lidi, kteří jí pohrdají. Stejně tak chápu rozhořčení celebrit a lidí, kteří Cohenovi v minulosti naletěli na jeho fóry.

 

Řeč je o snímcích Borat a Bruno, kdy se z Cohena stal někdo jiný a doplácely na to hlavně USA. Kazašský dobrodruh nás bude bavit ještě dlouho, ale po těchto dvou filmech již Cohen nemohl točit podobné projekty, protože by na něj snadno přišli.

 

Zdá se však, že to ještě jednou přeci jen vyzkoušel. Již delší dobu totiž údajně natáčí další tajnou komedii, pro kterou změnil image. Nejnovější zprávy dokonce hovoří o tom, že O. J. Simpsonovi zaplatil 20 tisíc dolarů jen kvůli tomu, aby se s ním setkal v hotelovém pokoji. Vsadíme se, že přítomný byl i štáb.

 

 

Co se tam ale dělo skutečně zůstává záhadou. Cohen odmítá promluvit, O. J. jen potvrdil, že se s ním setkal a nikdo jaksi nechce o žádném filmu ani slyšet.

 

My jen doufáme, že vtip s O. J. si nechal až na konec, protože hrozí, že jeho krytí se nyní provalilo a žádná celebrita se s ním nebude chtít setkat, respektive si bude každý v USA vědom, že Cohen něco chystá a nikdo není v bezpečí. Tak či tak, doufáme, že skutečně jde o další Cohenův nezapomenutelný projekt.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.