Komiksy

V Justice League jsme měli původně vidět Supermana i v černém kostýmu. Dokazuje to vystřižená scéna, která se nedostala do kin

Internetové spekulace se nakonec ukázaly být pravdivé. Kal-Elův černý oblek z komiksu si tak můžeme vychutnat jen prostřednictvím vystřižené ukázky.

10. únor 2018, 15:17
zdroj: Warner Bros. Pictures
10. únor 2018, 15:17

Mnoha fanouškům filmů ze světa DCEU dozajista neunikly loňské internetové spekulace ohledně toho, že by se měl v týmovce Justice League objevit Superman (Henry Cavill) ve svém černém obleku, který byl představen již v komiksové předloze.

 

V Justice League jsme měli původně vidět Supermana i v černém kostýmu. Dokazuje to vystřižená scéna, která se nedostala do kin

 

Jak jsme se již ale přesvědčili na vlastní oči v kinosálech, Kal-El zůstal po celou stopáž věrný výhradně červené a modré. Nic to však nemění na skutečnosti, že černý oblek byl skutečně v původních plánech studia Warner Bros., což teď potvrzuje i zveřejněná vystřižená scéna.

 

Ta se s největší pravděpodobnost odehrává na palubě kryptonské lodi, kde se zmíněný tmavý kostým najednou objeví před Clarkovým zrakem. Škoda jen, že nám ten oblek nebyl ukázaný přímo na Supermanově těle, ale jsme rozhodně rádi alespoň za to málo. Celou ukázku najdete hned pod textem.

 

Boli by ste radi, ak by sa čierny kostým objavil aj vo filme?
Áno, dúfal/a som, že nám bude odhalený na veľkom plátne
200 hlasů
Asi mi je to jedno, ten film by to aj tak nezachránilo
73 hlasů
Nie, nepáči sa mi
9 hlasů
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.