Pod radarem

James Franco a Stan Lee byli obviněni ze sexuálního obtěžování. Oba vinu kategoricky odmítají

Herečka Violet Paley se s obviněním podělila na Twitteru.

11. leden 2018, 14:48
zdroj: A24
11. leden 2018, 14:48

Lavina obvinění ze sexuálního obtěžování se evidentně stále nezastavila. Obvinění se tentokrát vynořila proti James Francovi. Herec, který si před pár dny odnesl Zlatý glóbus za nejlepší herecký výkon za snímek The Disaster Artist, během večera projevil solidaritu s oběťmi a jasně se vyhranil proti jakémukoli sexuálnímu obtěžování a násilí, protože měl na saku připnutý odznak hnutí Time's Up. Franco byl již v minulosti obviněn z nevhodného chování, když přes sociální sítě flirtoval se 17letou dívkou (což herec i sám přiznal). Herečka Violet Paley napsala na Twitter závažné obvinění.

 

 

Rozkošný Time's Up odznak, Jamesi. Vzpomínáš si, když jsi mi v autě tlačil hlavu ke svému penisu a když jsi řekl mé kamarádce, aby přišla do tvého hotelu, když měla 17 let? Poté, cos to samé udělal jiné 17leté?“ Herečka Ally Sheedy známá z dramédie The Breakfast Club zase po Francově výhře poznamenala: „Raději se mě nikdy neptejte, proč jsem odešla z TV/filmového byznysu.“ V minulosti také pracovala s Francem na divadelní hře, kterou herec režíroval.

 

Samotný James Franco řekl, že zcela podporuje hnutí Time's Up. Přiznal také, že tweety namířené proti němu sice nečetl, ale ví o nich a podle svých slov nemá tušení, na co konkrétně narážejí. Řekl, že tato obvinění „nejsou přesná“, ale nemá v úmyslu je zlehčovat, nebo se snažit dotyčnou herečku umlčet. Tvrdí, že oběti maximálně podporuje a je důležité, že mohou veřejně vyjádřit své zkušenosti.

 

 

Franco však není jediný. Několik žen obvinilo i 95letého komiksového tvůrce Stana Leeho. Jde o zdravotní sestry, které Lee zaměstnával. Podle nich je měl nutit k orálnímu sexu, procházel se kolem nahý a dotýkal se jich na intimních místech. Stan Lee všechna tato obvinění kategoricky popřel a vzkázal, že plánuje bojovat proti této snaze zničit jeho dobré jméno.

 

James Franco a Stan Lee byli obviněni ze sexuálního obtěžování. Oba vinu kategoricky odmítají

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Zobrazit 3 komentáře
Diskuse
Diskuse je jen pro přihlášené
3 komentáře
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Rina17712. leden 2018, 21:44

To seriozne idu obvinovat skoro 100-rocneho dedka? A s cim ich akoze mal obtazovat? Ze im cely den predcitaval komixy?

3 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Hahane12. leden 2018, 22:41

ludom uz *ebe. o chvilku budu musiet najprv chlapi podpisat zmluvu predtym, ako vobec pozru na zenu.

3 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Krapen13. leden 2018, 10:14

Aby ste nahliadli do mentalneho sveta týchto osôb. Herecka, ktora obvinila Franca retweetovala: "preco vsetci muzi s kozou briadkou nenávidia zeny?"

Rose Mcgowan tvrdi ze kokain jej do penazenky dali Weisteinovi vysetrovatelia, lebo kabelku si nechala v hale kym šla na Wc.

A nech mi nikto netvrdi ze si tu isté skrachovNe herecky neprihrievaju polievocku. Ano Weinstein bol prasa, ale isté herecky preco doteraz mlcali? Vsak jednej obeti len v 17 ponukal alkohol. To je vsetko. Preco mlcala doteraz? Určite nemala traumu ako žena po znasilneni

0 Odpovědět · Nahlásit